Kanal akrilik 3D Işıklı Sayı İşareti Paslanmaz Çelik harfler İşareti

Hayır. Modeli.
Vintage-2023010401
malzemeler
akrilik, paslanmaz çelik
giriş voltajı
120 v
çalışıyor
35 derece santigrat
garanti
1 yıl
çalışma ömrü
500000 saat
ambalaj
kartonlar veya ahşap kasalar
marka adı
mağaza ön işareti
üretim süresi
7-9 gün
ulaşım modu
ekspres, deniz, hava
üretim yeri
Guangdong Shenzhen
çalışma ömrü
50000 saat
işık kaynağı
led şeritleri led modülleri
yükleme yolu
vidanın takılması
Taşıma Paketi
Wooden Box
Teknik Özelikler
custom
Ticari Marka
custom
Menşei
China
HS Kodu
9405600000
Üretim Kapasitesi
10000
Referans Fiyat
$ 58.50 - 72.00

Ürün Açıklaması

Channel Acrylic 3D Lighted Number Sign Stainless Steel Letters SignChannel Acrylic 3D Lighted Number Sign Stainless Steel Letters SignChannel Acrylic 3D Lighted Number Sign Stainless Steel Letters SignChannel Acrylic 3D Lighted Number Sign Stainless Steel Letters SignChannel Acrylic 3D Lighted Number Sign Stainless Steel Letters SignChannel Acrylic 3D Lighted Number Sign Stainless Steel Letters SignChannel Acrylic 3D Lighted Number Sign Stainless Steel Letters Sign
Marka Adı Vintage İşareti
Ürün Adı LED Kanal Mektup İşareti
Malzeme Üst: Akrilik/Paslanmaz Çelik (Özel renk için boyamayı kabul edin)
 Alt: Akrilik/PVC/Paslanmaz Çelik
Boyut ve şekil Özelleştirilmiş tasarım
İşleniyor Lazer Kesme, Cilalama, Boyama ve Montaj
Renk Herhangi bir Pantone Rengi
Transformatör Çıkış: 12 V
 Giriş: 110 V-240 V
Garanti 24 ay
Üretim Miktara göre genellikle 5-7 iş günü.
Ödeme Üretimden önce %50 depozito, nakliyeden önce %50 bakiye; T/T, Western Union, Paypal, Ticaret Güvencesi, Global Pay, STS.
Paket Koruyucu köpükle kaplı tek harf, kabarcık sargısı, metal borulu ahşap kasa
Sevkiyat Express ( DHL, FedEx) ile 3 gün
 Deniz yoluyla: 20 gün

SSS
S: Nerede bulunuyorsunuz?
Y: Çin'de tabela üreticiyiz.   5000 m2'lik fabrikada yaklaşık 200 çalışan ve 30'den fazla gelişmiş makine.

S: Alım satım süreci nedir?
Y: Fiyat Teklifi: Bizimle çevrimiçi olarak iletişime geçebilir veya e-postamıza istek gönderebilirsiniz.
Başlamamızı söyleyin: Teslimat bilgilerinizi onaylayacak ve fatura dosyasını size göndereceğiz.
Üretim: Ödeme vademizi baz alıyoruz, finans ekibimiz ödemenizi aldığımızı onayladığında üretime başlayacağız.
Son işaretler: Tabelalarınızı bitirdiğimizde size son tabela görüntülerini göndereceğiz ve LED ışıklı tabelalar için 24 saat sürekli aydınlatma testi yapacağız.

Kargo: İlan onayınızı aldıktan ve finans ekibimiz ödemenin tamamını aldığımızı onayladıktan sonra, paketi takip edebilmek için tabelaları göndereceğiz ve size konşimento numarasını vereceğiz.
Garanti: Lütfen garanti politikamıza bakın

S: İmzamı ne kadar sürede alabilirim?
Y: İşaretlerin sayısına ve ağırlığına bağlı olarak, genel olarak DHL veya FedEx'i seçerseniz, normal koşullar altında işaretlerinizi 10-20 iş günü içinde almanız gerekir (üretim süresi ve teslimat süresi dahil).

S: Hangi sertifikalara sahibisiniz?
A: CE, ROSH, CUL, UL, BSCI, FCC, SAA vb.'ye sahibiz

S: İş tabelalarım ne kadar olmalıdır? Standart boyutlara sahip misiniz?
C: Reklam ürünlerimizin tümü özelleştirilmiştir, bu nedenle standart boyutlarımız yoktur.

 Çoğunlukla bir iş tabelalarının boyutunu "toplam genişlik" olarak anlıyoruz. Bu, 1000 mm genişlik, 6 fit uzunluk gibi "toplam uzunluk" olarak da anılacak. Yüksekliği, iş işaretleri tasarım dosyanla orantılı olarak ölçekleyeceğiz

 Bu aynı zamanda kişisel bir tercih meselesi. Bazı müşteriler tabelaların daha büyük ve daha belirgin olmasını ister. Diğerleri ise daha küçük ve daha zarif olmasını ister.

Deneyimimize dayanarak, altın oranı (0.618) çok iyi bir iş ilanına sahip olabilmenize yardımcı olabilir. Örneğin, duvarınız 1000 m genişse duvarın ortasına 620 mm genişliğinde bir tabela yerleştirilerek muhteşem görünür.

S: Ücretsiz numuneler gönderiyor musunuz?
C: Üzgünüz, ücretsiz numuneleri artık desteklemiyoruz. Örnek tabelalara ihtiyacınız varsa normal bir tabela siparişi olarak bunu sizin için üretebiliriz. Üretim maliyeti ve teslimat maliyeti için ödeme yapmak isteyebilirsiniz.  Örnek tabelaların hazırla süresi , ayrıntılara bağlı olarak yaklaşık 5 gün ila 15 gün arasında olacaktır.

S:  Ücretsiz fiyat teklifinde nasıl yer alabilirim?
C: Reklam ürünlerimizin tümü özelleştirilmiş, farklı ayrıntılar farklı maliyetlere neden olabilir. Tasarımcınızdan alabileceğiniz vektör formatı tasarım dosyasına sahibseniz lütfen bana gönderin.

Tasarımcınızı bulamıyor ve GIF, jpg veya png dosyası gibi yalnızca bit eşlem dosyanız varsa, sahip olduğunuz dosyanın temel vektörü yeniden tasarlayabiliriz, ancak geçerli dosyanız ile arasında bir fark vardır.

Sadece bir fikriniz varsa bize şu şekilde bilgi vermemiz gerekir:

İşletmenizin içeriği imzalar.
Kullanmak istediğiniz fontlar. Font dosyasının adını indirebileceğimiz font adını bilmemiz gerekir. Font dosyası ücretsiz font değilse lütfen ilk önce font adını sipariş edin ve ardından font dosyasını bize gönderin.
İhtiyacınız olan reklam seçeneği. Temel ekran ürünlerimizi
VintageSign.en.made-in-china.com
Tabelaların genel boyutu veya sizin yeriniz tabelaları kurup
Tabelaları yerleştirebildiğiniz yerin bir fotoğrafı bizi çevrenin daha iyi tanıyabilirdi.

S: Ne zaman fiyatını alabilirim?
Y: Size zamanında ve profesyonel bir özelleştirilmiş tabela hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Normal koşullar altında, satış yanıtımızı bir iş günü içinde alacaksınız.  Çok sayıda farklı tabela öğesi gibi büyük bir tabela vakası söz konusu ise, 2-3 iş günü veya daha uzun süre gerekebilir, ancak size en kısa zamanda fiyat vermek için elimizden geleni yapacağız.

 

S: Ekran dosyalarımı hangi formatta göndermeliyim?
Y: Logo dosyanızın, üretim için temiz, ana hatları çizilmiş vektör ai, eps, cdr veya pdf formatında olması gerekir.   Dosyayı orijinal tasarımcıdan veya pazarlama departmanınızdan alabilirsiniz.  

 Gif, jpg veya png dosyası gibi yalnızca bit eşlem dosyanız varsa, sahip olduğunuz dosyanın temel vektörü yeniden tasarlayabiliriz, ancak geçerli dosyanız ile bir miktar farklılık gösterir.

S: Tabelaların kurulacağı yerin fotoğraflarına ihtiyacınız var mı?
Y: Evet, alanı ve çevresini daha iyi bilmemiz için bize fotoğrafı vermenizi öneririz. Ardından, tabelalarınızın boyutunu önerebilir, tabela seçeneğini önerebiliriz. Son olarak, kurulum için en iyi çözümleri değerlendirmemize yardımcı olur.

S: Aynı ürün için daha düşük bir fiyat buldum. Eşleşecek misiniz?
Y: Her zaman daha düşük fiyatlı bir tedarikçi bulabilirsiniz, ancak çoğunlukla ucuz ödediğinizde ucuz olur.  Sadece daha düşük bir fiyat bulmak istiyorsanız en iyi seçim değiliz, ancak iyi kalite, uygun fiyata iyi hizmet sunan en iyi tabela tedarikçisi biziz. Ödediğin her kuruşa değer reklam ürünlerimiz.

Farkı yalnızca elinizdeki ucuz ve kötü tabela ürünleri olduğunda fark edebilirsiniz. Bazen korkunç bir deneyimden sonra bile çok geç olur, parayı ve zamanı zaten harcarsınız. Ancak kalite konusundaki itibarımızı geliştirdik ve bunu böyle sürdüreceğiz.

Bununla ilgili olarak , daha düşük bir fiyatınız varsa sizin için değerlendirmeyi memnuniyetle yaparız. Kalite ve dayanıklılık standartlarımızı korurken eşleştirmenin mümkün olup olmadığını göreceğiz veya teklifte bulunan bir şeyin beklentilere uygun olmadığını hissedersek bunu size bildiyoruz.

S: Tabelalarınızı nereden üretiyorsunuz?
Y: Üretim, üretim ve montaj işlerimizin çoğunu Çin'in Shenzhen kentindeki fabrikamızda yapıyoruz. Üretimin bazı yönleri, birlikte çalıştığımız diğer tesislerde ve ortaklarda yapılır ve ardından son işlem ve montaj için atölyemize getirilir.

S: Üretim sırasında ekran sırasını değiştirebilir miyim?
Y: Bunu yapmanızı önermiyoruz, üretim planımızı bozacaktır. Tabela siparişinizi güncellemeniz gerekirse işçilik maliyetini ve ham madde maliyetini ödemeniz istenir, böylece üretim süresi yeniden istatistiksel olur.

S: Reklam ürünlerini nasıl paketler?

C: Tabela ürünlerini temizledikten sonra, EPE'yi (genişletilebilir Polietilen) kullanarak tabelaları tek tek paketleyecek, ardından baloncuk filmiyle kaplayacak, balon filme bir etiket yapıştırılacak ve böylece baloncuk ambalajında hangi parçanın olduğunu görebileceğiz.

Son olarak tüm tabela parçalarını aksesuarlarla, çizimlerle ve şemasıyla kontrplak kutusuna yerleşeceğiz.

S: Ürünleriniz nasıl sevk olur?
Y: DHL veya FedEx'e teslimat için varsayılan olarak, genellikle kapınıza teslim edilmesi yaklaşık 5 gün sürer. Ayrıca hava yük veya deniz yük de kullanabilir.

S: Tabelalarımı zamanında alabileceğimden emin olabilir misiniz?
Y: Üretimi yalnızca belirtilen programa göre tamamlayabileceğimizi ve genellikle planlamadan önce tamamlayabileceğimizi söyleyebiliriz; ancak zamanında alacağınız gibi lojistik şirketlerinden işbirliği gerekir; lojistik şirketlerinin gecikme yapması durumunda sorumluluk alamaz.

S: İşaretlerimi hasarsız aldığımdan emin olabilir misiniz?
A: Ambalajı çok dikkatli bir şekilde ele alıyoruz. 3 ambalaj katmanından oluşan tek harfli tabela için, iç ve dış yüzeyden cilalı kağıt, EPE köpük ve bir balonlu film. Ardından paket , köpükle kaplı ahşap bir kutuya yerleştirilir. Normal koşullarda taşıma sırasında hasara neden olmaz. İşaretler sigorta kapsamında olacaktır, hasarlı bir paket aldıysanız lütfen paketi delidman'ın önünde açın. Hasar tespit ederseniz lütfen derhal bizimle iletişime geçin. Tazminat için sigorta şirketiyle iletişime geçeceğiz ve işaretleri yeniden üretecek ve ücretsiz teslimat yapacağız.

S: Hacimsel ağırlık nedir?
Y: Bir gönderinin maliyeti, gerçek ağırlıktan ziyade uçakta kapladığı alandan etkilenebilir. Bu, hacimsel (veya boyutlu) ağırlıktır.  Bir gönderinin hacimsel ağırlığı  , bir paketin yoğunluğunu yansıtan bir hesaplamadır.  Daha az yoğun bir öğe, gerçek ağırlığına kıyasla genellikle daha fazla alan kaplar. Hacimsel veya boyutlu ağırlık hesaplanır ve hangisinin daha büyük olduğunu belirlemek için gönderinin gerçek ağırlığıyla karşılaştırılır; daha yüksek ağırlık, nakliye maliyetini hesaplamak için kullanılır.

Örneğin, DHL'i kullanmayı seçtiğinizde

Volümetrik Ağırlık = Uzunluk x Genişlik x Yükseklik/ Hacimsel Bölen*
* Standart Hacimsel Bölme, kg cinsinden ağırlık ve cm cinsinden boyutlar için 5000, lb cinsinden ağırlık ve inç cinsinden boyutlar için 139'dir.

Bu nedenle büyük bir tabelada bazen DHL kapıdan kapıya teslimat maliyeti üretim maliyetinden bile daha yüksek olur.

S: Teslimat şirketi neden bana gümrük vergisi ödememi istiyor?
Y: Aslında gümrük vergileri yerel gümrük işlemleriniz tarafından tahsil edilir. Üretim maliyetini ve teslimat maliyetini silmiş olsanız da mallar, gönderiyi gümrük yoluyla temizlemek için hala bir ithalat prosedürüne tabi tutulur.

Boşluk şunlara bağlıdır:

Menşei ülke
Taşıma ücretleri dahil değer
Mal miktarı
Her ülkenin kendi gümrük yasaları vardır ve farklı mal ve değer türleri için gümrük vergileri yerel olarak belirlenmektedir. Tüm uluslararası taşımacılık şirketleri yerel gümrük mevzuatına uymalıdır ve DHL gibi varış sırasında gönderileri temizlemek için alıcının adına gümrük vergisi öder.

İthalat vergilerinden daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız lütfen yerel gümrükle iletişime geçin.

S: Kurulum hizmetleri sunuyor musunuz?
Y: Çok üzgünüz, Çin'de tabela üreticileri olarak bulunuyoruz. Bu nedenle Çin dışında kurulum hizmetleri sunmayız.

Ancak Çin dışında, tabelaları sizin için kurabilen bir iş ortağımız var. Kurulum hizmetlerine ihtiyacınız varsa size iletişim bilgilerini vereceğiz.

S: İş işaretlerimi kendim kurabilir miyim?
Y: İyi bir kurulum, tabelaların iyi bir son etki yaratmasını sağlar. Size tabela kurulumu için yeterli deneyime sahip bir kişiyi işe almanızı önersek de tabelaları kendiniz de kurabilirsiniz.

Tabelalarla size şunları vereceğiz:

Aksesuarlar: Montaj için kullanılacak saplama cıvataları, somunlar, pullar ve ara parçalar gibi.
AC transformatörü: LED aydınlatmaya 12 V DC vermek için 110 v~240 v AC kullanılabilir.
1:1 düzen şablonu: Saplamalar için tüm delikleri işaretlemiş tam boyutlu, önceden yerleştirilmiş, basılı bir tabela baskısı.
Kurulum şeması: Tabelaların nasıl kurulacağını göstermek için.
Wring şeması: Tabelalarınız LED işaretse, size tabelaları nasıl kuracağınızı gösteren kablo şemasını göstereceğiz.

S: Tabelaları kendim hızlıca kurabilmek için bir seçeneğiniz var mı?
Y: Tüm tabelaları arka panele veya destek kutusuna monte edebiliriz, böylece ekran parçasını tek tek takmamanız gerekir; sadece arka paneli veya destek kutusunu düzeltmeniz gerekir. Ekranınız LED aydınlatmalı tabelalar ise tüm kabloları birbirine bağlayacağız, böylece fişi prize takmanız yeterli, ancak ilk önce ihtiyacınız olan kabloların uzunluğunu bize söylememiz gerekiyor.

Ancak bu, üretim maliyetinin daha yüksek olmasına neden olur ve paket yalnızca tek tek tabeladan çok daha büyük olacağı için teslimat maliyetinin de daha yüksek olmasına neden olur.

S: Garanti politikanız hakkında ne düşünüyorsunuz?
Y: İnsanın zarar görmemiş işaretlerine bir yıl ücretsiz olarak geçiyoruz. Üretim ve gönderileri ücretsiz olarak müşterilere yapacağız.   Ayrıca insan dışı zararın 2 ila 5 yıl boyunca hizmet ücretleriyle değiştirilmesini sağlıyoruz.

S: Dış tabelaları nasıl temizleyip bakımını yaparım?
C: Çoğu dış harf, işaret ve plaka orijinal ışıltılarını ve parıltılarını korumak için biraz bakım gerektirir. Tüm plastik ve metal harfleri   iyi bir bulaşık deterjanı ve suyla, yumuşak bir diş fırçası veya havlu gibi çok hafif bir fırça kullanarak temizlemenizi öneririz. Bu, çevreden toplanan tüm kir ve kirleticileri temizler. Lütfen sert veya başka kimyasallar kullanmayın; aksi takdirde, harflerin son işlemleri üzerindeki etkisini garanti edemeyiz.  Metal bir harfin yüzeyi çizilirse poliüretan kaplama yüksek kaliteli bir araç cilası kullanılarak yeniden bitirilebilir.

S: İade politikanız nedir?
C: Tüm işaret mektuplarımız ve mimari logolarımız sipariş üzerine özel olarak üretilmiştir. Bu nedenle, kusurlu olmadığı sürece hiçbir ürün için iadeleri kabul edemeyiz; bu durumda durumu derhal kesin olarak düzelteceğiz.

 

Reklam Mektubu